Historia

TreBud to przedsiębiorstwo budowlane obecne na rynku od 2015 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy już wiele ważnych projektów budowlanych, a nasze usługi zostały docenione przez Inwestorów. W krótkim czasie wykonaliśmy dużo interesujących projektów wyróżniających się solidnym, rzetelnym i terminowym wykonawstwem. 100 % Klientów wydało nam pozytywne opinie i rekomendacje, dzięki czemu zdobyliśmy wysoką pozycję na lokalnym rynku.

Historia

TreBud to przedsiębiorstwo budowlane obecne na rynku od 2015 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy już wiele ważnych projektów budowlanych, a nasze usługi zostały docenione przez Inwestorów. W krótkim czasie wykonaliśmy wiele interesujących projektów wyróżniających się solidnym, rzetelnym i terminowym wykonawstwem. 100 % Klientów wydało nam pozytywne opinie i rekomendacje, dzięki czemu zdobyliśmy wysoką pozycję na lokalnym rynku.

Trebud to przedsiębiorstwo, które powstało w 2015 r. Początkowo zajmowaliśmy się budową i wykończeniem domów jedno i wielorodzinnych, ale nasze ambicje oraz chęć tworzenia solidnej i znaczącej firmy szybko sprawiły, że pozyskiwaliśmy coraz większe i bardziej wymagające inwestycje.

W latach 2016 i 2017 zbudowaliśmy salę gimnastyczną wraz z zapleczem dydaktycznym w Szpetalu Górnym, kamienicę w Płocku oraz zaczęliśmy realizować kompleksowo budynki inwentarskie wraz z wyposażeniem i towarzyszącą infrastrukturą. Budowaliśmy kurniki, bukaciarnie, magazyny na płody rolne i wiele innych.

Realizacja coraz większych inwestycji wymagała również rozbudowy firmy. Chcąc sprostać wymaganiom klientów zaczęliśmy rozwijać struktury w firmie oraz nabywać nowoczesne maszyny budowalne, co wpłynęło na jakość wykonywanych prac.

W 2017 roku rozpoczęliśmy budowę nowej siedziby firmy H&S Steel, gdzie prace prowadziliśmy przez dwa kolejne lata. Wybudowaliśmy kompleks składający się z dwóch hal produkcyjnych oraz dwóch budynków biurowo socjalnych. Wykonaliśmy również specjalistyczne fundamenty pod linie produkcyjne, całą infrastrukturę zewnętrzną oraz zagospodarowanie terenu. Była to jedna z naszych największych realizacji. W 2017 roku zaczęliśmy również budowę restauracji McDonald’s na MOP Machnacz przy autostradzie A1.

W 2018 roku rozszerzyliśmy zakres swojej działalności o pion spawalniczy. Początkowo wykonywaliśmy drobne prace spawalnicze, ale po raz kolejny ambicje wzięły górę i bardzo szybko rozwinęliśmy ten dział. Zakupiliśmy nowoczesny sprzęt, zatrudniliśmy wykwalifikowanych pracowników i zaczęliśmy zajmować się coraz większymi zleceniami. Ponadto rozszerzyliśmy profil o budowę kontenerów socjalnych oraz o projektowanie i budowę maszyn specjalistycznych.

Rok 2019 był przełomowym dla naszej firmy. Był to kolejny raz, kiedy sięgnęliśmy po więcej. Zrealizowaliśmy budowę hurtowni elektrycznej Elmak, rozbudowaliśmy salon samochodowy Hyundai oraz wybudowaliśmy budynek komercyjny przy ul. Warszawskiej w centrum Włocławka. Zaprojektowaliśmy i rozpoczęliśmy również budowę własnej siedziby w Brzeskiej Strefie Gospodarczej.

Obecnie Trebud to znane i rozpoznawane przedsiębiorstwo na lokalnym rynku. Tworzy je wykwalifikowane grono młodych i ambitnych ludzi, którzy nie boją się wyzwań. Chcemy realizować coraz to bardziej wymagające inwestycje, aby móc umacniać swoją pozycję i budować firmę, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagającego Inwestora.

TreBud P.Zalewski, P.Jaworski s.c.

ul.Polna 3, 87-800 Włocławek
NIP: 8883122940
REGON: 361936160
tel: +48 508 979 417
[email protected]

Współwłaściciele

mgr inż. Paweł Zalewski
[email protected]

mgr inż. Piotr Jaworski
[email protected]