Historia

TreBud to przedsiębiorstwo budowlane, które powstało w 2015 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy wiele interesujących projektów wyróżniających się solidnym, rzetelnym i terminowym wykonawstwem. Nasze usługi zostały docenione przez Inwestorów, którzy wydali nam pozytywne opinie i rekomendacje, dzięki czemu zdobyliśmy wysoką pozycję na lokalnym rynku.

Historia

TreBud to przedsiębiorstwo budowlane obecne na rynku od 2015 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy już wiele ważnych projektów budowlanych, a nasze usługi zostały docenione przez Inwestorów. W krótkim czasie wykonaliśmy wiele interesujących projektów wyróżniających się solidnym, rzetelnym i terminowym wykonawstwem. 100 % Klientów wydało nam pozytywne opinie i rekomendacje, dzięki czemu zdobyliśmy wysoką pozycję na lokalnym rynku.

Trebud to przedsiębiorstwo, które powstało w 2015 r. Początkowo zajmowaliśmy się budową i wykończeniem domów mieszkalnych, ale nasze ambicje oraz chęć tworzenia solidnej i znaczącej firmy szybko sprawiły, że pozyskiwaliśmy coraz większe i bardziej wymagające kontrakty.

W latach 2016 i 2017 zbudowaliśmy salę gimnastyczną wraz z zapleczem dydaktycznym w Szpetalu Górnym, kamienicę w Płocku oraz zaczęliśmy realizować kompleksowo budynki inwentarskie wraz z wyposażeniem i towarzyszącą infrastrukturą.

Realizacja coraz większych inwestycji wymagała również rozbudowy firmy. Chcąc sprostać wymaganiom klientów zaczęliśmy rozwijać struktury w firmie oraz nabywać nowoczesne maszyny budowlane, co wpłynęło na jakość wykonywanych prac.

W 2017 roku rozpoczęliśmy budowę nowej siedziby firmy H&S Steel, gdzie prace prowadziliśmy przez dwa kolejne lata. Wybudowaliśmy kompleks składający się z dwóch hal produkcyjnych oraz dwóch budynków biurowo socjalnych. Wykonaliśmy również specjalistyczne fundamenty pod linie produkcyjne, całą infrastrukturę zewnętrzną oraz zagospodarowanie terenu. Była to jedna z naszych największych realizacji. W 2017 roku zrealizowaliśmy również budowę restauracji McDonald’s na MOP Machnacz przy autostradzie A1.

W 2018 roku rozszerzyliśmy zakres swojej działalności o pion spawalniczy. Początkowo wykonywaliśmy drobne prace spawalnicze, ale po raz kolejny ambicje wzięły górę i bardzo szybko rozwinęliśmy ten dział. Zakupiliśmy nowoczesny sprzęt, zatrudniliśmy wykwalifikowanych pracowników i zaczęliśmy zajmować się coraz większymi zleceniami. Ponadto rozszerzyliśmy profil o budowę kontenerów socjalnych oraz o projektowanie i budowę maszyn specjalistycznych.

Rok 2019 był przełomowym dla naszej firmy. Był to kolejny raz, kiedy sięgnęliśmy po więcej. Zrealizowaliśmy budowę hurtowni elektrycznej Elmak, rozbudowaliśmy salon samochodowy Hyundai oraz wybudowaliśmy budynek komercyjny przy ul. Warszawskiej w centrum Włocławka. Zaprojektowaliśmy i rozpoczęliśmy również budowę własnej siedziby w Brzeskiej Strefie Gospodarczej oraz powiększyliśmy park sprzętowy.

W kolejnym roku obserwując potrzeby lokalnego rynku, postanowiliśmy rozszerzyć działalność o sprzedaż gotowych domów. Zakupiliśmy grunty na obrzeżach Włocławka, wykonaliśmy projekty oraz uzyskaliśmy niezbędne pozwolenia aby wiosną następnego roku ruszyć z budową i sprzedażą. W 2020 roku wybudowaliśmy również Targowisko gminne w miejscowości Złotopole oraz zrealizowaliśmy kilka inwestycji na terenie zakładu Anwil S.A. we Włocławku.

Obecnie Trebud to znane i rozpoznawane przedsiębiorstwo na lokalnym rynku. Tworzy je wykwalifikowane grono młodych i ambitnych ludzi, którzy nie boją się wyzwań. Chcemy realizować coraz to bardziej wymagające inwestycje, aby móc umacniać swoją pozycję i budować firmę, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagającego Inwestora.

TreBud

ul.Polna 3, 87-800 Włocławek
tel: +48 508 979 417
[email protected]

Współwłaściciele

mgr inż. Paweł Zalewski
[email protected]

mgr inż. Piotr Jaworski
[email protected]