Historia

TreBud to przedsiębiorstwo budowlane obecne na rynku od 2015 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy już wiele ważnych projektów budowlanych, a nasze usługi zostały docenione przez Inwestorów. W krótkim czasie wykonaliśmy dużo interesujących projektów wyróżniających się solidnym, rzetelnym i terminowym wykonawstwem. 100 % Klientów wydało nam pozytywne opinie i rekomendacje, dzięki czemu zdobyliśmy wysoką pozycję na lokalnym rynku.

Historia

TreBud to przedsiębiorstwo budowlane obecne na rynku od 2015 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy już wiele ważnych projektów budowlanych, a nasze usługi zostały docenione przez Inwestorów. W krótkim czasie wykonaliśmy wiele interesujących projektów wyróżniających się solidnym, rzetelnym i terminowym wykonawstwem. 100 % Klientów wydało nam pozytywne opinie i rekomendacje, dzięki czemu zdobyliśmy wysoką pozycję na lokalnym rynku.

Od 2017 roku prowadziliśmy prace budowlane na terenie Brzeskiej Strefy Gospodarczej. W pierwszej kolejności postawiliśmy budynek biurowo-socjalny, a następnie przystąpiliśmy do budowy hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni ponad 4000 m2.
Zajmujemy się także kompleksową budową rozmaitych budynków inwentarskich, dostosowanych do wymagań Inwestora, łącznie z ich wyposażeniem. Wśród naszych projektów na uwagę zasługują również domy mieszkalne. Zbudowaliśmy m.in. osiedle domów jednorodzinnych w Konstantynowie Łódzkim, budynek mieszkalno-usługowy w Płocku, dom jednorodzinny m.in w Biedrusku, Smólniki i Chełmicy Małej.

Prowadzone przez nas roboty bazują zarówno na tradycyjnych metodach, jak również nowoczesnych technologiach, jednak naszym priorytetem jest solidność wykonania, profesjonalna obsługa i terminowość. Wykonaliśmy dachy oraz izolacje budynków komercyjnych i usługowych we Włocławku, a także zbudowaliśmy budynek McDonald’s przy trasie A1. Ukończyliśmy również kilka innych projektów tj. termomodernizację bloku w Zielonej Górze oraz pokrycie dachu marketu we Włocławku. Firma TreBud powstała i działa we Włocławku oraz na terenie woj. kujawsko-pomorskiego. 

TreBud P.Zalewski, P.Jaworski s.c.

ul.Polna 3, 87-800 Włocławek
NIP: 8883122940
REGON: 361936160
tel: +48 508 979 417
[email protected]

Współwłaściciele

mgr inż. Paweł Zalewski
[email protected]

mgr inż. Piotr Jaworski
[email protected]