O nas

Jesteśmy kreatywnym, wykwalifikowanym i dynamicznie rozwijającym się zespołem ludzi, który jest otwarty na pomysły i potrzeby klienta. Zapewniając usługi na najwyższym poziomie gwarantujemy przyjemność z budowania oraz szybkie i sprawne zakończenie powierzonej inwestycji.

Marka

TreBud to coś więcej niż polska firma budowlana, która działa w branży od kilku lat. Jesteśmy szanowaną i rozpoznawaną marką, która dzięki wielu pozytywnym opiniom klientów w bardzo krótkim czasie zdobyła ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym.

Jakość

Realizujemy inwestycje w zakresie prac budowlanych oraz usług spawalniczych. Zawsze stawiamy na jakość oraz dbałość o szczegóły, a wszelkie prace wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu, pod nadzorem wykwalifikowanej kadry inżynierskiej.

Kadra

W naszych szeregach zatrudniamy wykwalifikowanych inżynierów, cały czas się rozwijamy i poszerzamy swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i zdobywając różnego rodzaju uprawnienia i certyfikaty.

O nas

Jesteśmy młodym, wykwalifikowanym i dynamicznie rozwijającym się zespołem ludzi, otwartym na potrzeby klienta, zapewniając mu usługi na najwyższym poziomie, przyjemność z budowania i gwarancję udanej inwestycji.

Marka

TreBud to coś więcej niż polska firma budowlana, która działa w branży od kilku lat. To również szanowana i rozpoznawana marka, która dzięki wielu pozytywnym opiniom klientów w bardzo krótkim czasie zdobyła ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym.

Jakość

Realizujemy inwestycje w zakresie prac budowlanych oraz usług spawalniczych. Współpracujemy z wieloma partnerami, podwykonawcami oraz inwestorami. Zawsze stawiamy na jakość oraz dbałość o szczegóły, wszelkie prace wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

Kadra

W naszych szeregach zatrudniamy wykwalifikowanych inżynierów, cały czas się rozwijamy i poszerzamy swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i zdobywając różnego rodzaju certyfikaty.

TreBud

ul.Polna 3, 87-800 Włocławek
tel: +48 508 979 417
[email protected]

Współwłaściciele

mgr inż. Paweł Zalewski
[email protected]

mgr inż. Piotr Jaworski
[email protected]