blog

Zakończenie prac przy zadaniu pn. „Budowa targowiska gminnego przeznaczonego na cele promocji lokalnych produktów”

1 października 2020 r. odbyła się oficjalna uroczystość odbiorowa inwestycji pn. „Budowa targowiska gminnego przeznaczonego na cele promocji lokalnych produktów” w miejscowości Złotopole k. Lipna. Jest to pierwszy tego rodzaju obiekt w powiecie lipnowskim, który posiada wydzieloną strefę dla sprzedaży produktów wyprodukowanych w systemie rolnictwa ekologicznego.

Rozpoczęcie zadania pn. „Budowa targowiska gminnego przeznaczonego na cele promocji lokalnych produktów”

Na początku maja 2020 r. rozpoczęliśmy budowę pn. „Budowa targowiska gminnego przeznaczonego na cele promocji lokalnych produktów” w miejscowości Złotopole koło Lipna. Inwestorem jest Urząd Gminy Lipno. Zadanie obejmuje budowę parkingów, płyty targowiska oraz trzech wiat o konstrukcji drewnianej i pomieszczenia socjalnego. Zakończenie prac przewidywane jest na koniec września 2020...

Zakończenie budowy budynku biurowo-socjalnego dla firmy H&S Steel

W marcu 2020 r. zakończyliśmy budowę budynku biurowo-socjalnego dla firmy H&S Steel. Budynek został wybudowany w technologii tradycyjnej, murowanej, ze stropami gęstożebrowymi i dachem płaskim o kącie nachylenia połaci 2°. Budynek wyposażony jest w pomieszczenia higieniczno–sanitarne oraz biurowe dla pracowników zakładu produkcyjnego o łącznej powierzchni 400,00 m2.