Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami, które dotyczą aktualnie wykonywanych prac w zakresie robót budowlanych i usług spawalniczych przez naszą firmę. W dziale tym zawsze znajdziesz najświeższe informacje z życia naszej firmy.

Zakończenie prac przy zadaniu pn. „Budowa targowiska gminnego przeznaczonego na cele promocji lokalnych produktów”

1 października 2020 r. odbyła się oficjalna uroczystość odbiorowa inwestycji pn. „Budowa targowiska gminnego przeznaczonego na cele promocji lokalnych produktów” w miejscowości Złotopole k. Lipna. Jest to pierwszy tego rodzaju obiekt w powiecie lipnowskim, który posiada wydzieloną strefę dla sprzedaży produktów wyprodukowanych w systemie rolnictwa ekologicznego.

Rozpoczęcie zadania pn. „Budowa targowiska gminnego przeznaczonego na cele promocji lokalnych produktów”

Na początku maja 2020 r. rozpoczęliśmy budowę pn. „Budowa targowiska gminnego przeznaczonego na cele promocji lokalnych produktów” w miejscowości Złotopole koło Lipna. Inwestorem jest Urząd Gminy Lipno. Zadanie obejmuje budowę parkingów, płyty targowiska oraz trzech wiat o konstrukcji drewnianej i pomieszczenia socjalnego. Zakończenie prac przewidywane jest na koniec września 2020 r.

Postępy prac na budowie naszej Siedziby

Poniżej znajduje się fotorelacja z postępu prac przy budowie naszej Siedziby w Brzeskiej Strefie Gospodarczej w Machnaczu. W ostatnich dniach została zamontowana suwnica o udźwigu 6,3 t.

TreBud P.Zalewski, P.Jaworski s.c.

ul.Polna 3, 87-800 Włocławek
NIP: 8883122940
REGON: 361936160
tel: +48 508 979 417
[email protected]

Współwłaściciele

mgr inż. Paweł Zalewski
[email protected]

mgr inż. Piotr Jaworski
[email protected]