Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami, które dotyczą aktualnie wykonywanych prac w zakresie robót budowlanych i usług spawalniczych przez naszą firmę. W dziale tym zawsze znajdziesz najświeższe informacje z życia naszej firmy.

Zakończenie remontu zabytkowej kamienicy przy ul. Łęgskiej 45 we Włocławku.

Remont kamienicy trwał niespełna 9 miesięcy. Jako wykonawcy przeprowadziliśmy szereg skomplikowanych prac: wzmocnienie fundamentów, odbudowanie stropów i odtworzenie klatki schodowej, wymurowanie wykuszu, wykonanie nowej więźby dachowej i pokrycia, wykonanie elewacji frontowej poprzez odtworzenie zabytkowych elementów. Końcowy efekt przerósł nasze oczekiwania a widok odrestaurowanej kamienicy ożywił i ozdobił ul. Łęgską.

System nagrzewnic w hali spawalni

W ostatnim czasie w naszej hali spawalniczej zamontowano system nagrzewnic gazowych. Już niedługo będziemy kontynuować prace przy II etapie inwestycji – warsztacie. Poniżej kilka zdjęć z naszej budowy.

Postępy prac – remont kamienicy

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych nasza budowa przy ul. Łęgskiej nie zwalnia tempa. W ostatnim czasie zdemontowaliśmy istniejący strop drewniany i wykonaliśmy strop gęstożebrowy. Poniżej fotorelacja z poszczególnych etapów demontażu starego i montażu nowego stropu.

TreBud

ul.Polna 3, 87-800 Włocławek
tel: +48 508 979 417
[email protected]

Współwłaściciele

mgr inż. Paweł Zalewski
[email protected]

mgr inż. Piotr Jaworski
[email protected]