Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami, które dotyczą aktualnie wykonywanych prac w zakresie robót budowlanych i usług spawalniczych przez naszą firmę. W dziale tym zawsze znajdziesz najświeższe informacje z życia naszej firmy.

Rozpoczęcie inwestycji deweloperskiej – Osiedle “Leśna Polana” w Szpetalu Górnym

Osiedle „Leśna Polana“ zlokalizowane w Szpetalu Górnym k. Włocławka to miejsce łączące ze sobą komfort i wysoki standard. Jest to idealny wybór dla osób ceniących ciszę i spokój, ponieważ działki przeznaczone pod zabudowę otoczone są terenami leśnymi. Doskonała komunikacja do Włocławka – zaledwie 5,5 km do CH Wzorcownia. Ponadto w promieniu 2 km znajdują się m.in. przedszkole, szkoła, kościół, ośrodek zdrowia oraz sklepy.

System nagrzewnic w hali spawalni

W ostatnim czasie w naszej hali spawalniczej zamontowano system nagrzewnic gazowych. Już niedługo będziemy kontynuować prace przy II etapie inwestycji – warsztacie. Poniżej kilka zdjęć z naszej budowy.

Postępy prac – remont kamienicy

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych nasza budowa przy ul. Łęgskiej nie zwalnia tempa. W ostatnim czasie zdemontowaliśmy istniejący strop drewniany i wykonaliśmy strop gęstożebrowy. Poniżej fotorelacja z poszczególnych etapów demontażu starego i montażu nowego stropu.

TreBud

ul.Polna 3, 87-800 Włocławek
tel: +48 508 979 417
[email protected]

Współwłaściciele

mgr inż. Paweł Zalewski
[email protected]

mgr inż. Piotr Jaworski
[email protected]